czyściwo bawełniane

Czyściwo bawełniane

Jakie czyściwo oferujemy?

Jednym z popularnie używanych rozwiązań, jest czyściwo bawełniane. Taki wyrób:
  • sprzedawany jest w ekonomicznych opakowaniach;
  • świetnie chłonie wodę oraz inne substancje, takie jak oleje;
  • charakteryzuje się atrakcyjnymi właściwościami czyszczącymi.

 

Produkty są selekcjonowane i dostępne w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że z oferty naszego sklepu korzystają zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, duże firmy, jak i osoby indywidualne. Sprawdź cała naszą ofertę na czyściwa w sklepie BHP Kams.

Zachęcamy również do sprawdzenia wariantów czyściwa papierowego. Aby zapobiec przedzieraniu i zwiększyć funkcjonalność materiału, takie produkty wykonano nie z jednej, a z dwóch warstw. W efekcie materiał świetnie chłonie płyny i jest wytrzymały. W tej kategorii kupią Państwo ekonomiczne rolki, które wystarczą na długo.

 

Gdzie wykorzystuje się czyściwa?

Produkty znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach. Sprawdzą się właściwie wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba skorzystania z chłonnego materiału, dobrze sprawdzającego się do czynności pielęgnacyjnych. Jednym z odbiorców są zakłady produkcyjne i przemysłowe. W takich miejscach nie brakuje bowiem ryzyka zanieczyszczeń różnymi substancjami. Podobnie jest w drukarniach, lakierniach, czy warsztatach samochodowych. O stałą czystość lokalu muszą dbać też miejsca o charakterze usługowym.
Zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami oferowanymi przez nasz sklep z artykułami BHP w Krakowie.